Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Sztuka antyku - Starożytność jakiej nie znacie Sztuka antyku - Starożytność jakiej nie znacie Sztuka antyku - Starożytność jakiej nie znacie

Kiedy Atena odwraca wzrok

Szanowni Czytelnicy,

20 lipca nakładem wydawnictwa MUZA ukazała się moja książka pod tytułem „Kiedy Atena odwraca wzrok”.

Więcej na jej temat możecie Państwo przeczytać na stronach wydawnitwa i na mojej stronie domowej, na której można znaleźć między innymi  informacje o spotkaniach autorskich i recenzje książki.

Fragmencik książki można przeczytać na stronach wydawnictwa MUZA pod tym adresem.

Kiedy Atena odwraca wzrokJesień, 430 r. p.n.e. Wojska Spartan przerywają oblężenie. Zaczyna się prawdziwa wojna. Leochares musi zmierzyć się z groźną siatką szpiegowską i własnymi słabościami i powstrzymać pozbawionego skrupułów spartańskiego agenta, zanim ten zniszczy Ateny od środka.
Leochares początkowo nie docenia w pełni zagrożenia. Kiedy jednak główny podejrzany zostaje brutalnie zamordowany, okazuje się, że gra toczy się o najwyższą stawkę. Żadna ze stron nie zawaha się przed zadaniem śmiertelnego ciosu, a wyraźne dotychczas granice pomiędzy dobrem i złem, wrogiem i przyjacielem zacierają się coraz bardziej.
Leochares zmaga się nie tylko z groźnym szpiegiem, ale i z własnymi uczuciami. Jego związek z żoną się rozpada, a pewien młody niewolnik gotów jest na wiele, aby Leochares odwzajemnił jego miłość. Czy znajdzie on w sobie siłę aby mu się oprzeć? Co więcej, jego przyjaciel, pracodawca i największy autorytet Aten Perykles, ulega żądzy władzy. Świat Leocharesa rozpada się.Czy na pewno stanął po słusznej stronie konfliktu? ·

Błyskotliwy humor, wartkie dialogi. Antyczne Ateny bez patyny.

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Książkę przeczytałam jednym tchem i szczerze będę ją polecać. Dziękuję za możliwość odświeżenia porcji wiedzy historyczno – sztucznej i przeżycia ciekawej przygody. Pozdrawiam!

  2. Bardzo mi miło! Dziękuję za podzielenie się wrażeniami!

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php