Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Sztuka antyku - Starożytność jakiej nie znacie Sztuka antyku - Starożytność jakiej nie znacie Sztuka antyku - Starożytność jakiej nie znacie

5.05.2011
czwartek

„Sztuka Antyku” w TOK FM

5 maja 2011, czwartek,

Szanowni Czytelnicy! Dziś wieczorem, po godzinie 21, TOK FM (97.7 MHz w Warszawie) wyemituje wywiad z niżej podpisanym. Słuchać można też przez internet pod adresem:
http://fm.tuba.pl/stacja-radiowa/Tok+FM

Do usłyszenia,
Jakub Szamałek

PS (06.05.2011): Informuję Szanownych Czytelników, że w przeciągu najbliższego miesiąca będę miał ograniczony dostęp do internetu, w związku z czym na opinie stałych dysputantów będę odpowiadał z opóźnieniem, a nowi komentatorzy będą musieli trochę poczekać na autoryzację swych wypowiedzi.

Zadbałem jednak o to, żeby moja nieobecność nie dała się Państwu zbytnio we znaki i napisałem dwie notki „na zapas”, zostaną one opublikowane automatycznie 11 i 23 maja. Pozdrawiam!

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 15

Dodaj komentarz »
 1. Właśnie słucham wywiadu.Gratulacje i pozdrowienia dla narzeczonej.Pozdrawiam

 2. Słuchałem, rewelacyjny wywiad! Dzięki niemu dowiedziałem się o blogu, jestem i zagłębiam się w lekturze. Pozdrowionka!

 3. Po wysłuchaniu audycji mam dwie drobne ale życzliwe uwagi.
  .
  1.W tym pytaniu o używany przez Pana system chodziło rzecz jasna o konflikt na linii winda-linux, który się przetacza przez sieć (ja sam w realu zabieram na siłę laptopy znajomym i oddaję z zainstalowanym linuksem). Nie chodziło o maca, które to maszyny są w Polsce mało egalitarne.
  .
  2.Pierwsze koty za płoty ale następnym razem na pewno Pana trema będzie mniejsza. A następne razy będą zapewne wkrótce po wydaniu książki, która z pewnością będzie na tyle chwytliwa że wywiady posypią się same.
  .
  A tak w ogóle to bardzo fajny i ciekawy wywiad. Pozdrawiam.

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. Oj szkoda, wywiadu nie słuchałam, bo na informację o nim natrafiłam dopiero w tej chwili; wczoraj po południu na moim komputerze nie było jeszcze Pana wpisu. Ale za to czytałam Pana artykuł w Polityce, jest świetny! 🙂

 6. Dziękuję, bardzo się cieszę, że dobrze wypadłem i zyskałem nowych Czytelników. Jeśli ktoś z Państwa wywiad przegapił, a chciałby to nadrobić, to można go przesłuchać pod adresem (u góry):

  http://www.tok.fm/TOKFM/0,110275.html

 7. Ja sluchalem i i gratuluje. Napisalem gratulacje zaraz po wywiadzie, ale z jakiegos powodu sie nie ukazaly. Ponawiam wiec wpis. Wywiad swietny.

 8. Dziękuję Panu za świetny wywiad tym bardziej,że Pan Cezary pozwalał na wykazanie w pełni Pana dobrego wykształcenia i dobrego wychowania co nie zawsze idzie w parze.Jako osoba już w dość podeszłym wieku cieszę się ogromnie z tego ,iż właściwie wykorzystuje Pan swój młody wiek i inwestuje w naukę.Życzę Panu osiągnięcia wybranego celu, oraz powrotu do kraju po zakończeniu studiów doktoranckich.

 9. Wspaniały wywiad i doskonały temat, tak mało o tamtych czasach się mówi i chyba mało się wie – tyle co ze szkoły.Pozdrowienia

 10. Witam Państwa serdecznie na blogu i dziękuję za ciepłe słowa! Mam nadzieję, że będę miał przyjemność regularnie Państwa gościć na blogu:)

 11. Idąc śladami, jakie Pan zostawił dotarłem do pańskiej rozmowy w TOKfm, gdzie spotkała mnie jeszcze jedna miła i wzbogacająca niespodzianka („jeszcze jedna” bo pierwszą jest Pan i Pana blog). Od dłuższego czasu moja znajoma z dawnych czasów (matura przed 60 laty!) namawia mnie na słuchanie w radiu TOKfm audycji kulturalnych prowadzonych przez Pana Cezarego Łasiczkę, którym jest zachwycona (sama, ze względu na skomplikowaną sytuację domową skazana jest głównie na słuchanie radia). I kogo ja słyszę w rozmowie z Panem? Łatwo zgadnąć. Obaj Panowie zadośćuczyniliście w pełni świetnej opinii mojej o Panu i Znajomej o p.Łasiczce, którego audycje czy na żywo czy w konserwie internetowej tu polecam tak szczerze, jak propaguję (naprawdę!) pański blog. Pozdrowienia dla obu Panów i groźba: ja tu jeszcze wrócę!

 12. słuchałam i gratuluję .Ciekawa rozmowa.
  czekam na książkę. Pozdrowienia Aspazja

 13. @ emes5756: dziękuję ślicznie, cieszę się bardzo, że mój blog przypadł tak Panu do gustu; postaram się podtrzymać dobrą opinię przyszłymi wpisami (następny pojutrze!). Też byłem pod wrażeniem Pana Łasiczki, szalenie sympatyczny i elokwentny człowiek. Pozdrawiam!

  @ Aspazja: cieszę się, że wywiad się podobał. O książce na pewno będę informował do znudzenia już za parę miesięcy:) Pozdrawiam!

 14. Nie wiem czy Pan wie, ale należy Pan do elitarnej grupy ludzi którzy wiedzą jak wygląda Cezary Łasiczka 🙂

 15. witam serdecznie na blogu! Faktycznie, wyglad pana Lasiczki jest tajemnica – ktora poznalem przy okazji wywiadu. Nie myslalem o tym w kategoriach przepustki do elit, ale moze rzeczywiscie jest w tym pewna mysl… Moze powinien powstac Klub Osob Ktore Widzialy Redaktora Lasiczke (KOKRL), ze strukturami wzorowanymi na lozy masonskiej albo organizacji Widmo:)

 16. >witam serdecznie na blogu!
  Bardzo ciekawe miejsce 🙂 Aby podbić je w googlach i ściągnąć nowych czytaczy (a zwłaszcza czytaczki) proponuję aby zamieścił Pan opis wyglądu redaktora Łasiczki,oraz przygotowań do audycji, a dla niepoznaki umieścił to w jakimś antycznym kontekście 😉

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php